Dy shtëpi në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 07 Krr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

398 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten dy shtëpi në një oborr me siperfaqe prej 8 ari. Mund të shiten komplet por edhe ndaras.
Sipërfaqja e shtëpive është 2 x 240 m2.
Kanë hyrje të veqanta nga rruga në një oborr të përbashkët.

Rënditja - Në përdhesë:
- sallon
- kuzhinë
- trapezari
- garazhe
- banjo
Kati i parë:
- një dhome me banjo
- tre dhoma të fjetjes
- plus një dhomë e vogel me banjo e përbashket.

Shtëpitë janë të mobiluara dhe me ngrohje qëndrore me sisteme të veqanta të ngrohjes për secilen.
Oborret janë te rrethuara nga mbrapa me muri, ndërsa anash dhe para me rrethoja transparente metalike.

Posedojnë leje ndertimore dhe urbanistike. Pamja përreth nga lagjja është shumë e bukur.

Cmimi komplet i dy shtëpive është 398 000 euro.

Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim