Lëshoj shtepinë (villen) me qira - House for rent.

Shitet nga: Arton 12 Maj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepin apo villen me qira ne rrethinë te Fushkosoves .
-Shtepija është ndërtim i ri dhe është e pashfrytëzuar, posedon oborr të mjaftushëm. Për më shumë mund ti shikoni fotot ose mund të lajmëroni pronarin dhe mund ta shikoni shtepinë.

tel.+37745670669 viber

Leave home or rental villa on the outskirts of Fushkosova. Home is new construction and is missed by sufficient possesses yard . For more photos you can browse or may notify the owner and you can see House .

tel.+37745670669 viber
+38649706018
Ju lutem vetem ata qe jan te interesuar dhe jan serioz ju flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim