LESHOJ SHTEPI ME QERA MBI 200 METRA KATROR DHE M..

Shitet nga: FATOS 05 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
LESHOJ SHTEPI ME QERA MBI 200 METRA KATROR DHE ME 10 ARI TRUALL E PERSHTATUR PER QERDHE APO DONJE VEPRIMTARI TJETER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim