Leshojme urgjentisht shtepi me qera ne FusheKoso..

Shitet nga: besim 04 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Leshojme shtepi me qera afer rrethit ne Fushe Kosove.Shtepia eshte 2 kateshe- kati i pare permban sallon me kuzhine ,shpajz, banjo dhe koridor ndersa kati i dyte ka 3 dhoma gjumi dhe nje toalet.Ne katin e dyte ka ballkon ndersa kati i pare ka tarase.Shtepia eshte me nxemje qendrore dhe uje ka 24 pasi qe eshte i lidhur edhe me bunar ne sistem , si dhe oborr e parking.Cmimi mujor eshte 230 euro ndersa nese paguhet per 1 vit cmimi eshte 2500 euro.Te interesuarit te lajmrohen ne 044 374 865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim