Lula shum te mira

Shitet nga: VasijonA 24 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Lulet jan shum te mira shqiponja kushton 60euro fati i shtepis kushton 70euro si dhe kjo tjetra 60euro kemi edhe shum e shum tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim