Ndermarrja ndertimore private cima cima nnp

Shitet nga: NNP Cima 23 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Ndermarrja ndertimore private cima,me pervoj pune mbi 15vjet,ben ndertimin e objektev te ndryshmë per banim,si shtepive,objektev te larta,villav,rregullimin e oborrev,ne gjith kosov si psh,Prishtin,Fush kosov,Pejë,Gjakov Vushtri,Podujev,Gjilan Ferizaj etj.ne te gjitha keto vende kem ndertuara objekte te ndryshem me kualitet te lart evropjan. NNP Cima per ket sezon te ri ka pergadit ofertë speciale,ku ju mundeson plani e objekti falas,dhe me mundesi kompenzimi si me toka lokale banesa vetura etj,andej mos hezitoni dhe na kontaktoni ne ket nr:+37744287876(viber) ose ne email: cima.nnp@hotmail.com Me Rrespket nga NNP Cima.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim