Ndertojm objekte te ndryshme cima nnp

Shitet nga: NNP Cima 23 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Ndermarrja ndertimore private cima,ben ndertimin e shtepive te ndryshem ne gjdo pjes te kosoves,ndertimi i objekteve behet me nje kualitet te lart evropian,me nje staf profosjonal. Cima nnp ofron mundesi te ndryshem rreth pagese,ku ju mundeson edhe me kompenzim 100% si banesa trull,lokale vetura etj.per ma shum mund ti shikoni disa nga fotot,ande mos hezitoni dhe na kontaktoni ne ket nr +37744287876(viber) ose ne email:cima.nnp@hotmail.com
Me Rrespket nga Cima NNP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim