SHESIM SHTEPIN ME TRULL OSE BEJM NDRIM ME BANES

Shitet nga: Skender 24 Shk 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shesim shtepin me trull ne Fush Kosov me marveshje dhe mund ta shikoni kur te doni!

Mund te bejm edhe ndrim, shtepin me banesa
(Fush Kosov-Prishtin) ose nje banes dhe tjerat pare
Shtepija ka uj nga bunari edhe qyteti qe do te thot ka uj krejt kohen. Ngrohja ne shtepi behet me shporet te druve ose elektrik

Shtepina gjindet prapra policis rugore ne rrugen
Arsim Zogiani/Flakadani i liris ne Fush Kosov
Per me shum informata na kontaktoni ne viber apo telefon
+47 4100 6253
+38 649 694 657
+377 45 571 970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim