SHTËPI 4 katëshe - ME 7.59 ARI TRUALL NE RRU..

Shitet nga: Fushë kosovë 19 Jan 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHITET SHTËPIA ME 7.59 ARI TRUALL NË FUSHË KOSOVË NË RRUG KRYESORE AFËR KOMUNËS FUSH KOSOVËS SHTËPIA KA 639 METRA KATROR ESHTE ME 2 HYRJE TE VEQANTA KATI I PAR, 2 LOKALE KATI I 2 DHE KATI I 3 PER BANIM PRA ME 2 HYRJE VEQMAS, DHE KATI I 4 ËSHTË SALLONI OSE FAKTIKISHT AJO PO I BIE NE SECILËN HYRJE KATI I 2 DHE I 3 PO I BIE SIKUR ME QEN NGA 1 BANES PRA GJITHSEJT 4 BANESA ME SIPERFAQE MBI, 120METRA KATROR PËR NJË BANES APO KATË SHTËPIE, DHE SALLONI NE KATIN E 4, ME NJË SIPËRFAQE TË KONSIDERUESHME,,, SHTËPIA PARKETIN E KA TE RI TË KLASËS SË PAR'1. PRODHIM 'SLLOVEN' TË CILËSISË MË TË LARTË. DHE GJITH SHTËPIA PA ASNJË VËREJTJE . UJË KA 24 ORË PO ASHTU EDHE GARAZHDA SHUM E BUKUR DHE KA VEND PER 4 VETURA TË VOGLA OSE PER 3 VETURA MË TË MDHAJA PRA SHTËPIA ËSHTË SHUM E FAVORSHME, DHE ME NJE PAMJE SHUM TE BUKUR SI NGA JASHT ASHTU EDHE NGA BRENDA, PRESIM BLERËS SERIOZ...
VËMENDJE ----- SHTËPIA E KA BAZAMENTIN EDHE PER 4 KATE TE TJERA PER TA NGRITUR LART PRA 8 KATESHE E KA TE VERTETUAR EDHE NE FLET POSEDUESE DHE DOKUMENTACIONI ESHTE GJITHQKA NE RREGULL, MBETET VETEM PER TE JA KTHYER MBI EMRIN E ATI PERSONI ME TE CILIN KONTRAKTOJM.MUND TË BËNI THIRRJE, DHE SMS, EDHE NË VIBER. +377 44 29 77 70. 044 297 770.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim