SHTËPI NË FUSHË KOSOVË - AFËR RRETHIT

Shitet nga: AJET AJETI 17 Pri 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHITET SHTEPIA E GATSHME PËR BANIM NË FUSHË KOSOVË-AFËR RETHIT

E NDERTUAR ME TË GJITHA KUSHTET MODERNE PËR JETË

SHTEPIA KA TE GJITHA DOKUMENTACIONIN DHE ESHTE NE EMRIN TIM.

SHTEPIA KA 3 DHOMA TE FJETJES,DHOMA E NDEJES ME TRAPEZARI DHE KUZHINE,KA GARAZHEN DHE BODRUMIN.

SHTEPIA KA GJITHSEJ 190 METER KATROR

SHTEPIA KA NXEMJE QENDRORE ME NAFTE , SOLAR + ME RRYME.

Cmimi sipas marveshjes

TEL :\
+41796220671 + viber ne kete numer

044 281-224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim