SHTËPIA 2 KATE ME 3.5 ARI TRUALL NË FUSHË KOSOVË

Shitet nga: SHEFKI HYSENI 17 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sipërfaqja e shtëpisë:
Shtëpia ka 2 kate me sipërfaqe 220 m² dhe atë: një dhomën ditore(sallon), kuzhinë, pesë dhoma gjumi dhe dy banje-tulet, si dhe auto-garazh funksionale me madhësi të mjaftueshme.

Forma e ndërtimit:
Shtëpi është e ndërtuar me material të fortë: me themele betoni, armaturë 12 shufra të trashësisë Φ12 dhe me ngritje nga toka 1m . Shtyllat horizontale me nga 6 shufra armaturë të trashësisë Φ12 e me beton të cilësisë së lartë.

Numri i pllakave:
Shtëpia ka 3 pllaka(plloça):- pllakën bazë(tokësore) me izolim fundi saj, pllakë sipër katit të parë e pllakë sipër katit të dytë.

Muret:
Të gjitha murrët e jashtëme e të brendshme janë të murosura nga blloqet termoizoluse nga silka-pori.

Pullazi:
Shtëpia është e mbuluar me pullazi të përforcuar e të izoluar mirë e me tjegulla të kualitetit të lartë.

Trualli:
Shtëpia ka 3.5 ari truall në formë katrori me sipërfaqe të rrafshët ,me infrastrukturë të plotë përcjellëse (rrymë, kanalizim, ujësjellës etj.).

Dokumentacioni përcjellës:
Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt në pronësi të shitësit, me mundësi bartje në çdo kohë tek blerësi.

Sqarim plotësues:
Shtëpia është ndërtuar enkas për shfrytëzim personal familjar, e kurrsesi me qëllim tregtimi a përfitimi!

Numrat kontaktues: 044250816, 044272812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim