SHTEPI LUKSOZE/ NDERRIM

Shitet nga: Ramadan 12 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
JU PERSHENDES TE NDERUAR BLERES/NDERRUES TE INTERESUAR. VENDOSA TA SHPALLI SHTEPIN TIME QE I KA TE GJITHA KUSHTET QE IU NEVOJTEN NJE NJERIU PER BANIM.

E NDERROJ POASHTU ME DISA BANESA SIPAS MARRVESHJES .
TE LAJMEROHEN VETEM BLERES / NDERRUES SERIOZ. NUK KAM KURFAR RASTI URGJENT PER TE SHITUR APO NDERRUAR KESHTU QE LAJMERONU VETEM JU QE JENI SERIOZ.

SIQ E SHIHNI VET FOTOT TREGOJN VETË SE SI ESHTE RREGULLUAR SHTEPIA.

PER ME SHUMË HOLLËSI ME KONTAKTONI PERMES IMELLIT QE TE KENI MUNDESIN TA SHIHNI SHTEPIN NGA AFER.


SHTEPIA ESHTE NE EMER TIMIN ME DOKUMENTACION TE PLOTË.ADRESA KU GJINDET SHTEPIA QUHET RRUGA BANUSH ADEMI 500 M PREJ POSTES TE RE PER RRUGES FEHMI LLADROVCI.

SHTEPIA PERMBAN:

- 6 ARI TRUALL
- SHTEPI VERORE TE VOGEL ME GARAZHD
- UJ NGA UJESJELLSI DHE UJ NGA BUNARI QE ESHTE I LIDHUR KUR NDALET UJI.
- I GJITH OBORRI ESHTE I RREGULLUAR ME KOCKA,PISHA, FONTAN, RRETHOJ
- KA MURI NE MBAS SHTEPI
- KOJSHIJA JAN SHUM TE MIR E TE BESUESHEM
- KATI I DYTË ESHTE LESHUAR ME QERA
- SHTEPIA KA 1 ORE MATËSE RRYME PËR KATIN E PARË DHE 1 PËR KATIN E DYTË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim