SHTEPI ME 95 ARI TRUALL NE VRAGOLI

Shitet nga: Vegim 03 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
SHTEPI NE VRAGOLI ME 95 ARI TRUALL

SHTEPIA GJINDET NE VRAGOLI BUZ AUTOSTRADES DIKUN 80m I KA PAMJE NE RRUG KRYESORE
NE TRUALL JAN RRETH 650 TRUPA KUMBULLA DHE JAN TE MIRMBAJTURA
NE FUND TE TRUALLIT ESHTE SHTEPIA PUNA E HAPSIRES PER VRESHTARI QE E KA NE TRUALL
SHTEPIA I KA 300m2 DHE ESHTE E NDERTUAR NE VITIN 2002
SHTEPIA ESHTE 2 GATE E GJYSE DHE PERBEHET PREJ
1 BODRUM 4X4 m2
KATI I PARE (PERDHESA)
1 SALLON I MADH ME KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
1 BANJO
1 TERAS
2 GARAZHA
KATI I DYTE
3 DHOMA GJUMI
2 BANJO
2 BALLKONA
1 TERAS TE MADHE
PLUS NENKULEM
SHTEPIA ESHTE LARG NGA RRETHI KRYESOR I PRISHTINES QE E LIDH MAGJISTRALEN E PEJES DHE MITROVICES DIKUN 10-15 MINUTA ME VETUR OSE DIKUN 10 KM
SHTEPIA ESHTE E BANUSHME DHE E MOBILUAR ME TE GJITHA MOBILET E NEVOJSHME
TREUALLI POSEDON DOKUMENTACION TE PLOT DHE MUND TE BARTET MENJEHER NE PRONESI TE BLERSIT
VARET PREJ KOMUNES OSE NOTERIT MUNDET DERI NE DY DITE TE ZGJAT
TRUALLI SHITET KOMPLET NUK NDAHET
QMIMI FILLESTAR ESHTE 6500 € PER NJE ARI
PRANOJM DERI NE 50% KOMPENZIM PREFEROHET BANESA
DO TE THOT ME PARA TE GATSHME (CASH) QMIMI NEGOCIOHET ME KOMPENZIM JO
NE KETE QMIM SHTEPIA NUK LLOGARITETPER ME SHUME INFORMATA:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => https://www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => https://www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim