SHTEPI NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Bujar 01 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia ne Fushë Kosovë, ne Nakarad ne rrugen e mirenve.ështe ndertim i ri ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo koridor , ka dritare te plastikes poashtu oborri ka rrethoj me beton .Bejm ndrrim me banes ne fush kosov posedon dokument te rregullt dhe perkthim i menjehershem. JU MIREPRESIM.....
!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim