SHTEPI NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Bujar 21 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia ne Fushë Kosovë, ne Nakarad ne rrugen e mirenve.ështe ndertim i ri ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo koridor , ka dritare te plastikes poashtu oborri ka rrethoj me beton .Bejm ndrrim me banes ne fush kosov posedon dokument te rregullt dhe perkthim i menjehershem. JU MIREPRESIM.....
!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim