SHTEPIA SHITET -

Shitet nga: Shtepia shitet ose ndrrohet me banes Sot 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
SHES SHTEPIN 2 KATSHE E CILA POSEDON SALLON ME KUZHIN DHE 4 DHOMA GJUMI SHPAJZ DHE GARAZH E PAISUR ME NXEMJE QENDRORE POSEDOJ TE GJITH DOKUMENTACIONIN E NEVOJSHEM NE EMRIN TIM .SHTEPIA POSEDON 2.2 AR ITRUALL ME GJITH SHTEPI ; PER INFO TEL +377 44 440 560 PREJ ORES 9 DERI 22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim