Shes shtëpinë me 5 ari truall.

Shitet nga: naim 24 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: F.Kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shes shtëpinë me 5 ari truall vetëm 200 metra larg nga posta . Shtëpija është ndërtim i vjetër dhe për momentin është e lëshuar me qera, por është në një lagje te mrekullueshme dhe me gjithë infrastrukturë të nevojshme.Një pjesë të qmimit e pranoj edhe kompenzim me ndonjë parcele toke, por jo gjithëkund. Parcela është katror diku 22,5 x22.5m
Pres blerës serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim