Shes shtepi te gatshme banimi me 8 ari oborr

Shitet nga: Arben 20 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

92 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr. Avdullah Pllana p.n
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shes shtepine me 8 ari oborr, ka edhe bunar dhe hidrofor. Bej edhe ndrrim me banesa ne Fushe Kosove. Shtepija eshte e banueshme nga viti 2005, dhe siq edhe shifet ne foto, eshte e gateshme me te gjitha kushtet e nevojshme, (me marrveshje shes edhe me mobilje). Dokumentacioni eshte ne emrin tim personal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim