Shitët shtëpia, ose ndërrohet me banesë..

Shitet nga: Bekim 14 Sht 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Flakadani i Lirisë
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shtëpia prej 85m2 gjendet në rrugën “Flakadani i Lirisë” në Fushë-Kosovë, prapa stacionit të policisë së trafikut. Shtëpia posedon 3 dhoma, shpajz, banjo dhe garazhë dhe një oborr prej 5 ari e 15m. Shtëpia ka dokumentacion te rregullt te pronësisë dhe të gjitha obligimet tjera janë ne rregull.. Te interesuarit mund te kontaktojnë në: 044-354-427 apo ne viber në: +393295795594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim