Shiten dy shtëpi të njejta me 8 ari truall për 1..

Shitet nga: Enver Ismajli 18 Krr 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ne shitje jane dy shtepi te njejta, secila me nga 300 m katror.Kati i pare ka sallonin,kuzhinen,dhomen e gjumit,dy banjo dhe ballkoni.Kati i dyte i ka 4 dhoma .Te dy shtepite kane 7.5 ari. Shtepite jane 100 m larg nga rrethi (kryqi) Fushe Kosove.Jane dy katshe me podrume dhe garazh.Ndertim shume kualitativ. Me dokumenta te rregullta.Me infrastrukture te rregulluar (asfalt,uje.kanalizim,rryme).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim