Shitet Shtëpia 2 katëshe

Shitet nga: Luli 14 Shk 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lizmir - Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shpija 2 kat e gjysë me 5 ari oborr, ujin, kanalizimin dhe rrymen i ka në oborr.
Kati i parë: Sallon, kuzhinë dhe banjo
Kati i dytë: 3 dhoma të fjetjes me ballkona dhe banjo
Nën kulm: ka hapsirë për 2 dhoma dhe 1 banjo
Çmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim