Shitet Shtëpia prapa MUREBEST-Fushë Kosovë

Shitet nga: Xhevati 10 Maj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia dy katëshe në Fushë Kosovë me shtatë(7) ari oborr.


Sipërfaqja e shtëpisë është 200 m2 :
Kati i parë : një sallon, kuzhinë, banjo, një dhomë ekstra të pritjës, garazhë + bodrumi.
Kati i dytë : tri dhoma gjumi, një dhomë pune + tarasa prej 90m2.


Shtëpia ka nxemje qëndrore me rrymë dhe thëngjill, te instalura në komplet shtëpinë.
Shtëpia posedon sistemin e alarmit si dhe dyert e garazhit janë automatike Gjermane.


Infrastruktura është e kompletuar: kanalizim, bunar me hidrofor, ujësjellës , telefon fiks, kabllovik.
Oborri është i rregulluar bukur, me gjelbërim, pisha te mbjellura si dhe pushimorja e rregulluar bukur siq shihet edhe në fotografitë e postuara.


Shtepia shitet komplet e mobiluar siq shifet ne foto
praktiker_kosov@hotmail.com

044 297 065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim