Shitet Shtepia 100m2 ne Fush Kosov

Shitet nga: Feti Kosumi 14 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bresje
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia ka 3 dhoma bashk me Sallon dhe kuzhin 1 banjo , koridor dhe shpajz e ka pllaken e par e murosur pllaken e 2t nuk e ka dhe gjithshej i ka 3 Ari trualli .

Cmimi 22.000 dhe i Diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim