Shitet Shtepija Te Rrethi mbra bankes Teb

Shitet nga: Aferdita 01 Jan 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: rruga Unufrit
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia në një oborr me siperfaqe prej 6 ari.
Sipërfaqja e shtëpive është 3 x 240 m2.
Ne ket oborr mund te ndertohet edhe nje shtepi dhe te ket komoditet, vlen te permendet se ne ket rast dy shtepit dot ken hyrje te vecanta nga rruga ne oborr.

Rënditja – Kati I parë:
Salon, trepezari me kuzhinë. Kuhina ka kycje ne tarace te madhe mbrapa shtepis. Nje dhome per biblotek, gjithashtu ky kat ka banjo te plot dhe nje qeler
- trapezari
- garazhe
- banjo
Kati i dytë:
3 dhoma gjumi tegjitha kan ballkone. Dhe nje banjo te perbashket.
Kati i trete :
Eshte vtem hapsi ka ibercuk pore nuk eshte i ndare.
Shtepija ka garazh
Oborri eshte i rrethuara nga tri anet me mur , ndërsa para me rrethoja transparente metalike.

Cmimi i shtëpis është 140 000 euro.
Mund tem kontaktoni perms viberit ne 973-905-9421 apo ne e-mail aferditaj@aol.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim