Shitet ose nderrohet me banesa

Shitet nga: Bajram 25 Krr 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 365 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet ose nderrohet me banesa shtepia osht qe 2 vite r ndertuar dhe te gjitha mobiliet jane te reja shtepia gjindet mes fushe kosoves dhe obiliqit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim