Shitet shpia 32000€ me 5 ari truall

Shitet nga: Mexhid 11 Dhj 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shpia ështe e gatshme per banim ka rryme, ujesjelles dhe bunar në oborr trualli ështe i rrethuar me tel rrjete.
Rruga ështe e asfalltuar deri 20m.larg prej shpise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim