Shitet shtëpia

Shitet nga: Gjon Marku 10 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia me 8.5 ari obor. Shtëpia gjindet afër stacionit policor në Fushë Kosovë,
I ka tre dhoma gjumi, sallon e kuzhin, banjo, koridor, dhe garazh që ka nevoj për pak punë.

gjon_m@yahoo.ca
Tel: 049-757-019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim