Shitet shtëpia

Shitet nga: Valoni 30 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia në Fushë Kosovë, lagje e urbanizuar, gjenden 11 shtëpi (Villa)me projekt të njejt shtëpia është shum e shfrytëzueshme, dhe ka 240 M2, kati i parë: Garazh, dhom gjumi, sallon kuzhinë, banjo, kati i dytë 3 dhoma gjumi me terasa dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim