Shitet shtëpia 240 M2

Shitet nga: valon 06 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia në Fushë Kosovë 240m2 shtëpia është shum e shfrytëzueshme, kati i parë: Garazh, dhom gjumi, sallon kuzhinë, banjo, kati i dytë 3 dhoma gjumi me terasa dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim