Shitet shtepia

Shitet nga: Privat 31 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit), me sipërfaqe 230m2 + Taras prej 120m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe shpajz. Shtëpia ka truall komplet 4 Ari. Trualli ka dalje në rrug të asfaltuar 35m2, hapsira e trullit jep mundesi për ndertimin e nje shtëpie tjetër. Plani i shtepis eshte plan modern pa qati dhe ka nje renditje shume te shfrytezushme.
Cmimi 80,000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim