Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë

Shitet nga: Leotrim Sllamniku 09 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: murebestit
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit), me sipërfaqe 230m2 + Taras prej 120m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe shpajz. Shtëpia ka truall komplet 4 Ari. Trualli ka dalje dalje në rrug të asfaltuar 35m2, ka mundesi dhe për shtëpi tjetër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim