Shitet shtepia 240m2 ne 5 ari truall, Fushe Kosove

Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: FUSH kOSOVE
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia 240m2 ne 5 ari truall ne Fushe Kosove. Shtepia ndodhet prapa Teb Bankes, te rrethi ne Fushe Kosove, 350 m larg Bankes. Shtepia eshte ndertuar me standarde perendimore bashkohore, sistemi i rrymes dhe te gjitha paisjet angleze. Objekti ka dimenzione 11.00m x 11.00m, plus terasa 11,00m x 3.3m dhe oborri 5 ari. Shtepia ka keto hapesira:
KATI PERDHESE :
- sallon i madh, kuzhina me trapezari, banjo
KATI I PARE :
- dy dhoma gjumi, banjo, terasa
KATI I DYTE ;
- dy dhoma gjumi, banjo,.
Qmimi eshte 140.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim