Shitet shtepia me 5 ari turall

Shitet nga: Jeton 15 Gsh 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Haki Bajrami
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia me 5 ari truall ne fush-kosove, shtepia eshte ndertim i vjeter me 100m2 me 3 dhoma, kuzhin, ballkon dhe banjo. Po ashtu shtepia ka dy dalje, dmth daljen kryesore dhe deren prapa shtepis.
Mundet te behet ndrrim edhe me banes e cila ka 2 dhoma gjumi dhe dhom te dites.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim