Shitet shtepia ne Fushe Kosove

Shitet nga: Riad 19 Pri 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Pajazit Islami
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia me plan modern dhe te shfrytezuar maksimalishtme 4.10 ari truall ne rrugen Pajazit Islami 1km larg qerdhes publike.Shtepia ka 220 m2 ne katin e pare gjenden salloni dhe kuzhina , nje dhome gjumi,koridori ,banjo dhe garazha per 2 vetura .Ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi ,ne studio apo dhome pune ,banjo dhe tarasa . Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2010 posedon nxemje qenderore,bunar dhe hidrofor ,ujesjellsin 24 ore , rryme , internet .Per info me te zgjeruar munde te kontaktoni 045508603 ose ne viber . Ka oborr ku jane te mbjellura mbi 20 peme . Qmimi 95 pa Mobile
Presim bleres serioz !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim