Shtëpi me 6 ari truall në Fushë Kosovë N.SH A

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Parcella ka sipërfaqe gjashtë (6) ari dhe në të ndodhet një shtëpi përdhesë me sipërfaqe 90m2.
Parcella ka qasje në dy (2) rrugë, përballë dhe prapa shtëpisë dhe posedon të gjithë infrastrukturën komunale, .

Lokacioni i parcellës është afër kishës, respektivisht 20m në afërsi të servisit të Mercedesit apo ish servis London. Kjo lagje është vend i urbanizuar.

Vendi është i përshtatshëm për servis të automjeteve pasiqë deri më tani këtu ka funksionuar një i tillë, mirëpo mund të përdoret edhe për ndonjë biznes tjëter .

Për shkak të urgjencës së shitjes çmimi i kësaj parcelle është vetëm 108 000 euro.
Dokumentacioni është në rregull dhe përkthimi bëhet menjëherë.


Ju mirëpesim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim