Shtëpi në Fushë Kosovë

Shitet nga: Luli 28 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shtëpia gjendet në Fushë Kosovë afër Stacionit të Trenit, shtëpia është (2) dy kat e gjysmë
Kati i par ka: Sallon, Kuzhinë , Banjo.
Kati i dyt ka: (3) tri Dhoma gjumi me Ballkona dhe Banjo.
Nën Kulm ka: (2) dy Dhoma gjumi dhe Banjo.
Ka 5 Ari Oborr, ka ujë, rrymë dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim