Shtëpia në F.Kosovë me 7 ari trollë me S=603m2

Shitet nga: AKS AGENCY 01 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET SHTEPIA ME 7.59 ARI TRUALL NE FUSH KOSOV NE RRUG KRYESORE AFER KOMUNES SHTEPIA KA 639 METRA KATROR ESHTE ME 2 HYMJE TE VEQANTA KATI PERDHESE 2 LOKALE,; KATI I DHE I-reKATI I 2-te PER BANIM PRA ME 2 HYMJE DHE KATI I 3-te ESHTE SALLONI .
Objekti eshte i ndertuar me kualitet te larte te ndertimit UJE KA 24 ORE PO ASHTU EDHE GARAZHA SHUM E MIR DHE KA VEND PER 4 vetura.
Presi bleres serioz.
Lokacioni mund te shfrytezohete edhe per ndertime te larta


VËMENDJE ----- SHTËPIA E KA BAZAMENTIN EDHE PER 4 KATE TE TJERA PER TA NGRITUR LART PRA 8 KATESHE E KA TE VERTETUAR EDHE NE FLET POSEDUESE DHE DOKUMENTACIONI ESHTE GJITHQKA NE RREGULL: Me arritjen e marrveshjes per shiteblerje mund te bejme kontraten noterijale per transfer te prones.
Qmimi 430 000 euro i diskutueshem

Me Respekt: AKS-Agency
Tel: 045 903 902
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim