Shtëpia prapa MUREBEST Fushë Kosovë N.SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtëpia dy katëshe në Fushë Kosovë me tetë(8) ari oborr.

Sipërfaqja e shtëpisë është 200 m2 :
Kati i parë : një sallon, kuzhinë, banjo, një dhomë ekstra të pritjës, garazhë + bodrumi.
Kati i dytë : tri dhoma gjumi, një dhomë pune + tarasa prej 90m2.

Shtëpia ka nxemje qëndrore me rrymë dhe thëngjill, të instalura në komplet shtëpinë.
Shtëpia posedon sistemin e alarmit si dhe dyert e garazhit janë automatike Gjermane.

Infrastruktura është e kompletuar: kanalizim, bunar me hidrofor, ujësjellës , telefon fiks, kabllovik.
Oborri është i rregulluar bukur, me gjelbërim, 110 pisha të mbjellura si dhe pushimorja e rregulluar bukur siq shihet edhe në fotografitë e postuara.

Shtëpia mund të këmbehet me ndonjë banesë , plus ndonjë automjet dhe pjesa tjetër të paguhet me të gatshme,
Nëse bëhet pagesa komplet me të holla atëherë çmimi mund të diskutohet.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim