Shtepi + 12 ari truall ne Fushe Kosove

Shitet nga: Premtim 13 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 0000 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë

 Përshkrimi: shtepi + 12 arri truall shitet, ose ta leshoj per ndertim te banesave ose me bo ndrrim me banesa te gatshme ne F.Kosove, trualli dhe shtepia gjinden ne Bresje mbrapa banesave te vjetra afer ambullantes dhe afer shkolles e cila eshte duke u ndertuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim