Shtepi banimi me 10 ari truall

Shitet nga: arsim 19 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes shtepin 200m,2 ,me 10 ari truall,ne F.osove ne rrugen Fehmi LLadrovci , Lagjeja Marigona


Shtepia eshte e izoluar me stiropor 8cm dhe fasadim
te standartit europian

Si dhe eshte e hidroizuluar mbi pllaken e siperme sipas
standartit europian

Pres bleres serioz , sa i perket qmimit do e bejme
Sipas marrveshjes.

Flm per mirkuptim
cima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim