Shtepi me qira te Rrethi ne qender të fushe kos..

Shitet nga: Ermal 15 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepin me qira afer rrethi kryesor ne qender te fush kosoves,shtepija gjendet ne rrugen ish Marigona asht afer Doktor Adili asht doktor i pergjithshem. Shtepija asht ne vent te qet per familjar.shtepija ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhin e veqant 1 sallon i veqant banjo,po ashtu ballkonin dhe ka uj 24h parking per vetura ka oborr dhe po ashtu Doktori i pergjithshem. Shtepija ka esht e lir ,per te interesuarit asht qmimi si pas marrveshjes.mundeni te me kontaktoni ne viber +41762276961 shtepija esht e pa mobiluar dhe leshohet vetem per familjar.ju mirpresim propozimet e juja.jeni te interesum me pa shpin muni me thirr ne kit numer 044152 140 ndertim i ri pa mobile shpija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim