Shtepi ne Fushë Kosovë me 5 ari oborr TE RRETHI

Shitet nga: Mustafë Dje 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia ne Fushe Kosove me 5 ari oborr e cila ndodhet 100m nga rrethi kryesor. Shtepia ka Sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, dy koridora, banjo, podrum, garazh dhe objekte percjellese. Oborri i gjelberuar i rrethuar me pamje shume te mire. Posedon Bunar te vetin ( uje 24 ore ). Shtepia eshte e renovuar dhe ne gjendje shume te mire. Bejme edhe nderrim me ndonje patundshmeri ne Prishtine.

Shume afer-70 metra nga shtepia jane duke u ndertue banesat, keshtu qe ne te ardhmen mundet me u dhane per banesa sipas marreveshjesPer me teper informata mund te na kontaktoni:


044/174-168

viber: +37744174168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim