Shtepi ne Fushe Kosove

Shitet nga: adem 16 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shpija me oborr ne uglar .
shpija eshte 2 katshe ndërtim I ri I ka 3 dhoma dhe 2 ballkona katin e dyt , sallon dhom gjumi kuzhin kati I par.
shpija shte e banushme te dy katet .bejmë edhe ndrrim me dy banesa në fushë kosovë ose një banes dhe kopenzim me pare .
Qmimi sipas marrveshjes .

Me pare 100,000 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim