Shtepi ne Fushe Kosove

Shitet nga: Bini 18 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes shtepin vila moderne 296q 7 dhoma dy Banjo dhe nji wc extra per musafir me nxemje dysheme qendrore Klima kuzhina kasaferi moderrne 5.000 euro dhe Shum Shum te tjera shtepia ka 6 ari trull oborri esht moderrn i rregulluar me kanalizim dhe bunarin me uje te pishum ka uj te mjaftushum garazha qilet me digitron ashtu edhe dyrt e oborrit me digitron kush esht i interesuar nr e viber tl.+4915231819351 ose viber tel.044389008 gjermani ose ne email .adrese bini-36@hotmail.com shtepia gjindet te rrethi fushe-kosove rruga Pjeter budi qmimi fundit 250.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim