Shtepi prej 100m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: BESIM HYSENI 24 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHESH SHTEPIN NE FSHATIN MAZGIT KA 13ARI ME GJI SHTEPI I KA TE GJITHA RRYM TELE UJE KANALIZIM SHTEPIA ESHTE AFER DEPOS SE BARRNAVE DHE ESHTE ME KRYE NE RRUG OSE NDERROJ ME BANES NE FUSHKOSOVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim