Shtepi prej 155m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: mithat 05 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

142 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia eshte e ndertuar para tre viteve,eshte e kompletuar ka 4 ari oborr dhe gjendet ne rr.abdullah kullashi JA VLEN TE VIZITOHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim