Shtepi prej 185m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Bedri 24 Qer 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shitet shtepia me 2 ari e gjys truall dhe me nje siperfaqe 185 meter katror pa garazha shtepia gjendet 150 metra nga udha krysore lagjia esht e qet dhe me nje dalje shtepia ne katin e par ka sallonin mjaft te madh kuzhin shpajzin dhe nje banjo pastaj ne katin e dyt shtepia ka 3 dhoma gjumi nje banjo dhe 3 balkona njeri 30 metra katror ku mund te perdoret per gjdo lloj nevoje shtepie shtepia ka gjithsej 2 garazha ku njera esht per vetur dhe per nevoja tjera te pergjitshme dhe garzha e dyt esht mbas shtepis shtepia ka dhe oborrin e perparm i cili esht i rregulluar shtepia ka plan modern dhe me gjith paisjet qe i nevojiten nje familje per ma shum informata ju mbetet juvete na telefonini faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim