Shtepi prej 258m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Asdren Foniqi 30 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shtepia -villa ka 0.3he ka keto kushte kati perdhes1sall 1dhom 1banjo 1shpas garazhd1+1 per makin kurse ne katin e 1 i ka dhoma gjumi3+3 ballkona banjo 1 teras. SHTEPIA -VILLA eshte e perfonduar fasada dhe gjitha dyrt dritaret ne fasad kurse permrena eshte e pa kopletuar gjimdet ne rrugen NUHI ISMAJLI
Lagje e mrekullushme qe i plotsin kushtet e banimit e ka rrugen private me ndriqim dhe e urbanizuar te perfunduar falemenderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim