Shtepi prej 500m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: nazmi 14 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Vrogoli.Fush Kosov
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shes shtepin me 7 ari truall e pa meremetuar ne Vrogoli komuna Fush Kosov afer rruges krysore Prishtin Pej shtepija posedon n katin e par 1 dhom gjumi 1 sallon me kuzhin bashk koridor banjo dhe nje lokal perpara siq shihet edhe n foto kati 2 posedon 6dhoma gjymi secila dhom ka banjo e vet dhe kan shkall perjasht edhe mrena shtepija ka 2 bunar ka ujt dhe rrymen e rregulluar mrena . pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim