Shtepi prej 80m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: xxxxx 13 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj shtepi ose banes per tu perkujdesur dhe banuar ne te

per afat te gjat

dikush qe asht jasht kosove di te perkujdesem si te jet e imja

rajoni :Prishtin ose fush kosov

ngase me pun jam ne Prishtine

pa qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim